Hüaluroonhapperiietus

Kuidas see töötab?

Patenteeritud Meryl® Hyaluronan kiud, millest on kõik Yaluronica® tooted  valmistatud, on revolutsiooniline kangas, mis suudab pidevalt ja pidevalt hüaluroonhapet nahale eraldada, lastes sellel tungida kulla nanoosakeste abil pärisnaha sisse. Toodetes sisalduv hüaluroonhape suudab stimuleerida kollageeni loomulikku tootmist, tõrjudes sellega naha vananemist ning muutes naha elastseks, pehmeks ja kompaktseks. Tulemused, mis on nähtavad juba pärast 8-tunnist kasutamist, suurendades naha niisutust ja elastsust, suurendades naha vereringet ja vähendades karedust.

Miks peaksin valima Yaluronica ® tooteid?

Yaluronica ® rõivaste valmistamiseks kasutatud kangas sisalduvat hüaluroonhapet kasutatakse sageli paljudes invasiivsetes ravimeetodites, et kujundada teatud kehaosa ning leevendada nahaplekke ja vananemisilminguid. Kangas sisalduvad hüaluroonhape ja kulla nanoosakesed võimaldavad Yaluronica ® rõivastel tagada niisutava, antioksüdantse ja vormiva toime. Nende toodete valimine selle asemel, et läbida muid hüaluroonhappega ravimeetodeid, tagab järgmised eelised:
– Hüaluroonhappe süstimiseks ei pea te läbima operatsiooni ega invasiivseid tehnikaid;
– Täiteaine mõju paikneb sageli väikestel aladel, samas kui Yaluronica ® rõivad tagavad sügava, pideva ja laiaulatusliku tegevuse.
– Yaluronica® lõng suurendab loomulikult naha hüaluroonhappe tootmist, niisutades ja noorendades seda. Kõik see tagab pikaajalise efektiivsuse.

Ideaalselt sobib kandmiseks rasedusjärgsel perioodil. Tooted on masinpestavad.

Toote kandmine ei mõjuta kehatemperatuuri. Seda saab kanda igal hooajal, see ei aja higistama,  toimib hoopiski higistamisevastaselt.

Teaduslikult testitud Ferrara ülikooli (Itaalia) kosmetoloogiakeskuse poolt.

Vaata lisaks:

Yaluronica kataloog

 

Kasuta kuni 31.12.2023 koodi JÕUL23 ja

saa 25% soodustust!