Venosan® reisisokid

Reisimine toob endaga kaasa palju soovimatuid olukordi (viimase hetke lennu tühistamine, pikk ootamine lennujaamas, pagasi kaotsiminek, piletide unustamine koju, liiklusummikud), mis on halvim väsinud ja valutavatele jalgadele.

Paljud probleemid on paratamatud, kuid mida oleks võimalik teha endal, on see, et hoolitsete oma väsinud ja valutavate jalgade eest.

Pikk istumine kas siis lennu- või bussijaamas, pikk autosõit või lend tekitab vere koondamise veenidesse, kus see ei liigu. Liikumise puudumine vähendab verevoolu pumpamist jalgade veresoontes, seega aeglustub verevool ka südame poole. Selline situatsioon toob kaasa liigse surve jalgadele, põhjustades valu ja väsimust jalgades.

Vere kogunemine alajäsemetes võib viia ka trombide moodustamiseni veenides. Need trombid võivad liikudes jõuda kopsudeni ja blokeerida kopsuarteri, milest võib välja kujuneda kopsuemboolia.

Tänu Venosan reisisokkidele saab leevendada väsinud ja valutavatele jalgade olukorda ning samas nautida oma reisi täiel rinnal.

Venosan® Cotton Support

VENOSAN® pakub meie klientidele tõhusaid tugipõlvikuid, mis on mõeldud reisimiseks, puhkamiseks või lihtsalt profülaktikaks.

VENOSAN® Cotton Support reisipõlvikud sisaldavad puuvilla, mis  tekitab kandes pehme ja mõnusa tunde.

Kompressiooniklass: I klass (15-20mmHg)

Koostis: 65% polüamiid, 20% puuvill, 15% elastaan

Värvid: 9 erivärvi

Suurused:

S (36-39)

M (39-42)

L (42-45)

XL (45-48)

Tootja: SWISSLASTIC AG ST.GALLEN, Šveits