Müügitingimused

Veebipoe brecuromedical.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Brecuro Medical OÜ(registrikood 11999260), jur. asukohaga Kasteheina 32, 75403, Kangru, Harjumaa, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toodete hinnad on lõplikud. Hinnad on märgitud Eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Müügitingimused EHK digitaalse meditsiiniseadme kaardiga (edaspidi DIGIretseptiga) Ostjatele.

Teenus kehtib vaid korduvatele ravisukkade Ostjatele. Esmaostjad ei saa tellida Veebipoest enne, kui on külastanud vastavat kompressioontoodete kauplust, kus ravisukkade spetsialist võtab mõõdud ja kinnitab kompressioontoote õige suuruse. 

Ravisukkade tellimisel DIGIretseptiga tuleb kindlasti sisestada vastavasse lahtrisse  patsiendi isikukood. 

Peale tellimuse kinnitamist, kontrolib Veebipood DIGIretsepti õigsust ja saadab Ostjale kinnitusmeili maksmisviisidega, kui DIGIretsept on olemas.

Ostja saab toote eest tasuda  peale  vastava Veebipoe kinnitusmeili saamist vastavalt maksetingimustele. 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus Eurodes, mille saab tasuda ülekande arve alusel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning vajadusel tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid Veebipoes

Maksevahendeid pakub Maksekeskus.

 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop
 • Ülekandearve alusel.

Pärast tellimuse kinnitamist näete ülekande teostamiseks vajalikke andmeid. Samuti tuleb teie e-posti aadressile PDF formaadis ülekandearve.

Tellimust hakatakse täitma peale 100% makse laekumist Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellimuse eest ei ole raha laekunud Veebipoe arvelduskontole 3- päeva jooksul siis tühistatakse tellimus automaatselt.

Brecuro Medical OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eesti siseselt järgmised transpordi lahendused:

Tulen ise esindusse järgi. Hind alati 0€.
Pärnu mnt 110, Tallinn, Tervisekauplus Venosan (ametlik sissepääs Tondi tn poolt).

 • Smartpost pakiautomaat
  Smartpost pakiautomaadid paiknevad üle Eesti ja on paigutatud kaubanduskeskustesse, seega on pakid ilmastiku olude eest kaitstud. Hind kuvatakse tellimuse juures vastavalt paki suurusele. Paki maksimaalne mõõt 60x36x60cm, kaal kuni 35kg
 • Omniva pakiautomaat
  Omniva pakiautomaadid paiknevad üle Baltikumi ja on ööpäeva ringselt kasutatavad. Hind kuvatakse tellimust vormistades vastavalt paki suurusele. Paki maksimaalne mõõt 38x64x39cm, kaal kuni 30kg.
 • Kuller koju või kontorisse
  Kuller koju või kontorisse on mõõtude osas kõige paindlikum ja mugavam lahendus. Hind kuvatakse tellimust vormistades vastavalt paki suurusele ja kaalule.
 • Eesti posti postkontorisse
  Postkontorid asuvad üle Eesti. Hind kuvatakse vastavalt paki suurusele ja kaalule tellimust vormistades.

Väljaspool Eestit on hetkel võimalik pakid tellida vaid kulleriga koju või kontorisse.

Kauba saatmiskulud kannab ostja kui ei ole märgitud teisiti. Vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-14 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus ja kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Tagastamisõigus ei kohaldu toodetele, mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt. ( võlaõigusseadus §53 lg 4 p.3). Sellisteks toodeteks on ihupesukategooria alla kuuluvad tooted nagu sukad, põlvikud, sukkpüksid (edaspidi Ravisukad).

Ostetud ravisukki ei vahetata ega võeta tagasi. Tellimisel õige suuruse valiku  tegemine on Ostja kohustus ja Veebipood ei vastuta vale suuruse valiku eest Ostja poolt.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes (välja arvatud Ravisukad).

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele (välja arvatud Ravisukad).

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (kauba tagastamis avalduse vorm) ning saata see e-posti aadressile info@brecuromedical.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab Ostja.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel , alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus toote puuduse/defekti  ilmnemisel pöörduda koheselt  või hiljemalt 24 tunni jooksul peale kauba kätte saamist veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@breuromedical.ee või helistada telefonil +372 53614569.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, siis asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik  asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tutvu Veebipoe Privaatsuspoliitikaga SIIN

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@brecuromedical.ee või helistada telefonil +372 53614569.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijavaidluste-komisjon. 

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Soovime Teile meeldivaid ja turvalisi oste!