Tellimine

Pakume teile mugavat ja kiire võimalust tellida tooteid interneti teel. E-poes on võimalik tasuda ülekandega ettemaksuarve alusel.

VENOSAN toodete tellimisel veenduge palun toodete suuruse õigsuses, kuna valesti tellitud tooted EI KUULU tagastamisele ega vahetamisele!

Tellimuse töötlemine algab pärast ülekande laekumist Brecuro Medical OÜ arveldusarvele.

Teie tellimusi säilitatakse 3 kalendripäeva jooksul, kui selle aja jooksul pole tasu laekunud, siis tellimus tühistatakse.

 

Tellitud kauba transport

Tallinna piires toimetame kauba kohale tellimusele järgneva tööpäeva jooksul, mujal Eestis kahe-kolme tööpäeva jooksul. Eesti piires toimetab kauba kohale Eesti Posti ELS kuller Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms).

 

Kauba transpordiks on järgmised võimalused:

1. Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vms) kohale kuller (ELS kuller)

Teie paki transporditasu on 8.00 eurot (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba toob Teile sobivale aadressile (kodu, töö vm) kohale Eesti Posti kuller. Kuller võtab Teiega eelnevalt telefonitsi ühendust ning lepite kokku kella-aja, millal ta võib Teile paki kohale tuua. Kullerteenuse korral võib paki üle anda ka Teie kolleegidele, pereliikmetele (välja arvatud lapsed alla 16 eluaasta). Kui aga kokku lepitud kella-ajal kedagi kohal ei olnud, siis jätab kuller Teile postkasti teate ning peate pakile ise postkontorisse järele minema. Kui Te ei ole pakile 7 päeva jooksul järele läinud, lisandub iga päeva eest, mil Teie kaup postkontoris seisab 0,77 eurot lisatasu paki hoiustamise eest.

2. Kauba saamine SmartPOST pakiautomaadist

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.60 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba saate Teie poolt valitud pakiautomaadist peale arve tasumist. Eriti oluline on paki saaja õige mobiiltelefoni number, sest sinna saadetakse pakiautomaadi uksekood paki kättesaamiseks. 

Täpsem info: www.smartpost.ee

3. Kauba saamine OMNIVA pakiautomaadist

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.50 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale). Kauba saate Teie poolt valitud pakiautomaadist peale arve tasumist. Eriti oluline on paki saaja õige mobiiltelefoni number, sest sinna saadetakse pakiautomaadi uksekood paki kättesaamiseks. 

Täpsem info: www.omniva.ee

4. Kauba saamine tähitud kirjaga (kehtib vaid tugivarrukatele ja kinnastele)

Teie paki (12cmx60cmx60cm) transporditasu on 3.00 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale).

Täpsem info: www.omniva.ee

5. Kauba saamine tähtsaadetisena edastatava standardpakina (kehtib kõigile toodetele)

Teie paki (kuni 1 kg) transporditasu on 4.90 euro (lisatakse Teie tellimuse kogusummale)

Täpsem info: www.omniva.ee

6. Kaubale saab tulla järgi VENOSANi kauplusesse aadressil Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn, II korrus , Venosan kauplus (Tempur kaupluse sees), Tallinn. Kauplus avatud 10.00-21.00 (e-poes tellitud asjade jaoks)

7. Kui teie kaubatellimuse maksumus ületab 250 EUR, siis kauba kohaletoimetamine on tasuta.

 

Kaupade tagastus ja pretensioonid

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest, va. VENOSAN tooted. Toote tagastamiseks kasutage tagastusvormi või saatke eelnevalt meile e-kiri aadressile info@brecuromedical , kus on ära toodud järgmine info: nimi, telefoni nr, tellimuse number, tagastatav toode, tagastamise põhjus ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

TAGASTATAV KAUP PEAB OLEMA  KASUTAMATA JA TERVES ORIGINAALPAKENDIS. PAKENDI KLEEPSU VIGASTAMINE ON SAMUTI PAKENDI AVAMINE JA SELLINE KAUP TAGASTAMISELE EGA VAHETAMISELE EI KUULU. 

Ostetud Venosan Legline ja Venosan (4000,5000,7000,8000, SHEER) ning TonusElast tooteid ei vahetata ümber ega võeta tagasi, kuna tegemist on IHUpesu kategooria alla kuuluvate toodetega, mis ei kuulu tagastamisele ega vahetamisele.

 

Lisainformatsioon

Kui Teil on küsimusi või probleeme seoses meie e-poe kasutamisega, saatke palun e-mail aadressile info@brecuromedical.ee või helistage telefonil 53614975.