Allahindlus!

Resoxx spordisäärised

RESOXX® spordipõlvikuid ja sääriseid toodab Šveitsi firma VENOSAN®.

Spordisokid ja säärised on Venosan ravisukkade tootja paljude aastakümnete pikkuse kogemuse ja pädevuse tulemus. Spordisokid on toodetud koos patenteeritud ja testitud spetsiaalse energiapunktiga talla all, mida inglise keeles kutsutakse nimega “Energy Pressure Point” või “Support Energy Point”.

RESOXX ® Spordisokid ja säärised ühendavad endas uusimat ülimoodsat kõrgtehnoloogia kiududest valmistatud materjali, erilist kudumise protsessi ja lihtsat disaini, mis vastab kõige paremini sportlaste vajadusele.

RESOXX ® spordisokid ja säärised on tooted, kus rõhk väheneb pahkluust ülespoole, mis on spetsiaalselt kohandatud selleks, et oleks kergem sportida. Spordipõlvikutel on maksimaalne surve pahkluu juures (ca 25 mmHg), mis väheneb 50% -ni sääre osas, aidates sportlastel kiirendada metaboolse ainete (nt laktaat) väljaviimist ja lihaskiududesse tarnitakse palju kiiremini uut hapnikuga rikastatud verd.

35.00

Kirjeldus

VIIMASED PAARID!!!

RESOXX® sääriseid toodab Šveitsi firma VENOSAN®.

Säärised on Venosan ravisukkade tootja paljude aastakümnete pikkuse kogemuse ja pädevuse tulemus. Spordisäärised on toodetud koos patenteeritud ja testitud spetsiaalse energiapunktiga talla all, mida inglise keeles kutsutakse nimega “Energy Pressure Point” või “Support Energy Point”.

RESOXX ® Spordisäärised ühendavad endas uusimat ülimoodsat kõrgtehnoloogia kiududest valmistatud materjali, erilist kudumise protsessi ja lihtsat disaini, mis vastab kõige paremini sportlaste vajadusele.

RESOXX ® spordisäärised on tooted, kus rõhk väheneb pahkluust ülespoole, mis on spetsiaalselt kohandatud selleks, et oleks kergem sportida. Spordipõlvikutel on maksimaalne surve pahkluu juures (ca 25 mmHg), mis väheneb 50% -ni sääre osas, aidates sportlastel kiirendada metaboolse ainete (nt laktaat) väljaviimist ja lihaskiududesse tarnitakse palju kiiremini uut hapnikuga rikastatud verd.

Mõõdud(cm):

S   sääre ümbermõõt 29-39  pahkluu ümbermõõt 20-23

M   sääre ümbermõõt 33-42 pahkluu ümbermõõt 23-26

L   sääre ümbermõõt 36-45  pahkluu ümbermõõt 26-29

 

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL

Värv

Must, Neoonroheline, Neoonroosa, Valge

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Resoxx spordisäärised”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tootekood või -link