Resoxx spordisäärised

RESOXX® spordipõlvikuid ja sääriseid toodab Šveitsi firma VENOSAN®.

Spordisokid ja säärised on Venosan ravisukkade tootja paljude aastakümnete pikkuse kogemuse ja pädevuse tulemus. Spordisokid on toodetud koos patenteeritud ja testitud spetsiaalse energiapunktiga talla all, mida inglise keeles kutsutakse nimega “Energy Pressure Point” või “Support Energy Point”.

RESOXX ® Spordisokid ja säärised ühendavad endas uusimat ülimoodsat kõrgtehnoloogia kiududest valmistatud materjali, erilist kudumise protsessi ja lihtsat disaini, mis vastab kõige paremini sportlaste vajadusele.

RESOXX ® spordisokid ja säärised on tooted, kus rõhk väheneb pahkluust ülespoole, mis on spetsiaalselt kohandatud selleks, et oleks kergem sportida. Spordipõlvikutel on maksimaalne surve pahkluu juures (ca 25 mmHg), mis väheneb 50% -ni sääre osas, aidates sportlastel kiirendada metaboolse ainete (nt laktaat) väljaviimist ja lihaskiududesse tarnitakse palju kiiremini uut hapnikuga rikastatud verd.

45.00

Clear
Tootekood Puudub Kategooriad ,

Description

RESOXX® sääriseid toodab Šveitsi firma VENOSAN®.

Säärised on Venosan ravisukkade tootja paljude aastakümnete pikkuse kogemuse ja pädevuse tulemus. Spordisäärised on toodetud koos patenteeritud ja testitud spetsiaalse energiapunktiga talla all, mida inglise keeles kutsutakse nimega “Energy Pressure Point” või “Support Energy Point”.

RESOXX ® Spordisäärised ühendavad endas uusimat ülimoodsat kõrgtehnoloogia kiududest valmistatud materjali, erilist kudumise protsessi ja lihtsat disaini, mis vastab kõige paremini sportlaste vajadusele.

RESOXX ® spordisäärised on tooted, kus rõhk väheneb pahkluust ülespoole, mis on spetsiaalselt kohandatud selleks, et oleks kergem sportida. Spordipõlvikutel on maksimaalne surve pahkluu juures (ca 25 mmHg), mis väheneb 50% -ni sääre osas, aidates sportlastel kiirendada metaboolse ainete (nt laktaat) väljaviimist ja lihaskiududesse tarnitakse palju kiiremini uut hapnikuga rikastatud verd.

Mõõdud(cm):

S   sääre ümbermõõt 29-39  pahkluu ümbermõõt 20-23

M   sääre ümbermõõt 33-42 pahkluu ümbermõõt 23-26

L   sääre ümbermõõt 36-45  pahkluu ümbermõõt 26-29

 

Additional information

Suurus

S, M, L, XL

Värv

Must, Neoonroheline, Neoonroosa, Valge

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Resoxx spordisäärised”

Your email address will not be published.

Tootekood või -link